Προφίλ
Είμαι εικαστικός παιδαγωγός με πολυετή εμπειρία στη δημόσια και ιδιωτική εκπαίδευση και στη διδασκαλία παιδιών διαφόρων ηλικιών καθώς και ενηλίκων σε διαφορετικές εκπαιδευτικές δομές στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Το πτυχίο μου όπως και το μεταπτυχιακό το πραγματοποίησα στην Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών της Αθήνας και είμαι δασκάλα εικαστικών τα τελευταία 13 χρόνια στη δημόσια πρωτοβάθμια εκπαίδευση. Πραγματοποίησα επίσης σεμινάριο πάνω στην Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση στον Πανεπιστήμιο Πατρών.
- Παραδίδω μαθήματα ζωγραφικής και ελευθέρου σχεδίου σε αρχάριους αλλά και προχωρήμενους μαθητές και ενήλικες.
- Αναλαμβάνω την ασφαλή και υπεύθυνη φύλαξη των παιδιών σας με δημιουργική απασχόληση, με σκοπό να μπορούν μέσα από την έκφραση και την δημιουργικότητα να δηλώνουν τα συναισθήματά τους αλλά και να διασκεδάζουν μαθαίνοντας με γνώμονα την ενσυναίσθηση. Επίσης αναλαμβάνω να και την επίβλεψη και μελέτη των μαθημάτων τους.
Σας ευχαριστώ!
Εκπαίδευση
Σεμινάρια
Εξυπηρετώ Δήμους
Στείλτε Μήνυμα